چرا دکترسنج؟

عدالت بهداشتی یکی از مهمترین ارکان یک جامعه سالم است. جایی که اعضای جامعه فارغ از نژاد و سن و جنسیت به خدمات سلامتی و بهداشتی مناسب، با کیفیت و مقرون به صرفه و در زمان لازم دسترسی داشته باشند.

همه ما تجربه های متفاوت و خوب و بد زیادی از مراجعه به دکتر داشته ایم. در برخی موارد دکتر چنان همراه و همدل بوده و تمام تلاش خود را با زمان مناسب به ما اختصاص داده است که درد و نگرانی ناشی از بیماری را فراموش کرده ایم و گاهی هم چنان برخوردهای نامناسب و غیرانسانی را از سوی برخی پزشگان و کادر درمان تجربه کرده ایم که درد و نگرانی بیماری چندین برابر شده است.

بنابراین مهمترین مرجع معرفی یک دکتر به دیگران، کسانی هستند که قبلا به او مراجعه کرده اند و تجربه خوبی با آن دکتر داشته اند. دکترسنج به همه ما کمک می کند تا تجربه هایمان را از مراجعه به دکترهای مختلف با همه مردم به اشتراک بگذاریم و به هم کمک کنیم تا دکترهای خوب را بشناسیم و دکترهای نامناسب با خواندن نظرات بیماران ناراضی در کار خود تجدید نظر کنند و بهتر شوند.

اهدافی که دکترسنج دنبال می کند:

  • نظارت مردمی بر عملکرد پزشکان و کادر درمان
  • شناسایی و معرفی پزشکان برتر به جامعه
  • شنیده شدن نظرها و انتقادات منصفانه بیماران ناراضی از دکترها با هدف اصلاح مشکلات و بهبود خدمات درمانی

دکترسنج به شما کمک می کند تا برای یافتن پزشکان و بیمارستان‌های مناسب به جای حدس و گمان، بر اساس اطلاعات و تجربه های واقعی مردم تصمیم بگیرید.

خیالتان راحت می‌شود اگر بدانید خودتان و خانواده‌تان، مراقبت های بهداشتی و پزشکی باکیفیت و اثبات شده‌‌ای را که برای شما مناسب است، دریافت می‌کنید.

شروع کنید
پرسش های متداول

دکترسنج چیست؟

دکترسنج قابل اعتمادترین منبع کسب اطلاعات درباره پزشکان و مراکز درمانی است. ما تمام اطلاعات را جمع آوری می کنیم و ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهیم تا تصمیمات درستی برای خود و نزدیکانتان بگیرید. دکترسنج بیماران را قادر می‌سازد تا پزشک مناسب را پیدا کنند.

دکترسنج اطلاعات و داده های خود را از کجا دریافت می کند؟

دکترسنج اطلاعات و داده ها را از طیف گسترده ای از منابع عمومی و خصوصی به دست می آورد. این موارد عبارتند از: مراجع اطلاعاتی و داده های عمومی، وب‌سایت‌های بیمارستان‌ها، پزشکان، نظرسنجی‌ها، نظام های صنفی.

آیا می توانم اطلاعات موجود در دکترسنج را به اشتراک بگذارم؟

شما می توانید لینک صفحه های اختصاصی دکتر ها و مراکز درمانی را با مخاطب مدنظر خود به اشتراک بگذارید. اما اگر مایل به تکثیر، استناد، انتشار و/یا توزیع هرگونه اطلاعات از سایت برای هر هدفی هستید، لطفاً با دکترسنج تماس بگیرید.

آیا اطلاعات موجود در دکترسنج به صورت رایگان در دسترس است؟

بله! ما امیدواریم که کاربران وب سایت دکترسنج به از آن عنوان یک ابزار کمکی استفاده کنند تا بتوانند ارائه دهندگان خدمات سلامتی و بهداشتی را پیدا کنند، درباره آن ها تحقیق کنند و مقایسه کنند.

آیا نظرات در مورد نظرات پزشک توسط دکترسنج ویرایش می شوند؟

خیر! ما هیچ یک از نظرات یا امتیازهای پزشکان یا مراکز درمانی را ویرایش نمی کنیم. دکترسنج این حق را برای خود محفوظ می دارد که هر نظری را که ممکن است توهین آمیز، مخرب، غیر اخلاقی یا خلاف قوانین جاری کشور تلقی شود یا با حسن نیت انجام نشده باشد را حذف کند.

چرا من می توانم فقط یک بار در ماه به پزشک خود امتیاز بدهم؟

دکترسنج تلاش می‌کند تا یکپارچگی امتیازات را با محدود کردن فراوانی امتیازاتی که ممکن است با بررسی‌های مکرر توسط همان فرد مخدوش شوند، حفظ کند.

چگونه نام یک پزشک یا مرکز درمانی را از دکترسنج حذف یا به روز کنم؟

دکترسنج همه پزشکان و مراکز درمانی دارای مجوز فعال در کشور را فهرست می کند. اطلاعاتی که ما جمع‌آوری می‌کنیم به طور عمومی در دسترس همگان وجود دارد. جمع آوری و توزیع این داده ها نیازی به اجازه یا مشارکت طرف فهرست شده ندارد. ما نمی‌توانیم موردی را حذف کنیم اما در صورتی که اطلاعات نمایش داده شده حاوی اطلاعات قدیمی یا نادرست باشد، لطفاً با ما تماس بگیرید تا آن را اصلاح کنیم.

من یک پزشک هستم و می خواهم اطلاعات بیشتری را برای اضافه شدن به صفحه ام ارسال کنم. چگونه میتوانم این کار را انجام بدم؟

در لینک روبرو اطلاعات لازم و روش اضافه کردن یک پزشک به دکترسنج ارائه شده است. 👈 مالک صفحه اختصاصی خود در دکترسنج شوید.

دکترسنج متعلق به کجاست؟

دکترسنج به صورت داوطلبانه و بدون وابستگی به هیچ نهاد یا سازمان عمومی یا خصوصی اداره می شود.

تماس با دکترسنج

برای کسب اطلاعات بیشتر و تماس به دکترسنج آدرس info@doctorsanj.com ایمیل بزنید.