تهران

متخصص چشم پزشکی

جناب آقای دکتر حمید ارشدی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری هستند، ایشان علاوه بر تخصص در این زمینه دارای مدرک فلوشیپ در رشته ارولوژی کودکان هم می باشند. جناب آقای دکتر حمید ارشدی مدرک عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1384 اخذ نموده اند. دارا بودن برد تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری ، نشانه ای بر مهارت و دانش جناب آقای دکتر حمید ارشدی می باشد. عضویت در هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران جزء افتخارات جناب آقای دکتر حمید ارشدی می باشد که نشان دهنده عمق مهارت و توانایی ایشان در زمینه کاری شان می باشد . از تالیفات جناب آقای دکتر حمید ارشدی می توان به تالیف کتاب فصل هایی از ارولوژی عمومی و کتاب فصل هایی از جامع ارولوژی ایران اشاره نمود که حاکی از میزان دانش و به روز بودن اطلاعات تخصصی ایشان می باشد.


راه‌های تماس و آدرس مطب

آدرس: تهران شهرک غرب، بلوار فرحزادی، جنب بیمارستان آتیه، ساختمان پزشکان آتیه


امتیاز دکتر حمید ارشدی

0

5 / 3.9 از 2 نفر

نظم و ترتیب در نوبت دهی

خوب

نحوه برخورد و رعایت احترام

خوب

اختصاص زمان مناسب برای معاینه

خوب

تشخیص درست بیماری

خوب

دقت در تجویز دارو

خوب
شما به دکتر حمید ارشدی مراجعه کرده اید؟

نظرتان را درباره ایشان با دیگران به اشتراک بگذارید

امتیازدهی و نوشتن نظر

نظرات و امتیازات درباره دکتر حمید ارشدی
    • در تاریخ 1400/10/6

    ( 4.8 / 5 )

    سلام قطعا اینجا بطور خلاصه نمیشه از دکتر ارشدی استاد بینظیر و همکارشون دکتر امیرزرگر تعریف کرد مگر یه دفتر صد برگی داشته باشم واقعا استاد و بی ادعا با دستانی که از خدا انرژی میگیره انشالله همیشه این مرد بزرگ پایدار باشن

    • در تاریخ 1402/3/20

    ( 3 / 5 )

شما چه امتیازی می دهید؟
>

ثبت نظر به معنی موافقت شما با قوانین این سایت می باشد. نظرات توهین آمیز یا مخالف با اصول اخلاقی و قوانین جاری کشور حذف خواهند شد.