تهران

متخصص داخلی

جناب آقای دکتر شهرام بهاروند فوق تخصص روماتولوژی هستند. جناب آقای دکتر شهرام بهاروند مدرک عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 1373 ومدرک تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 1379 ومدرک فوق تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 1383 اخذ نموده اند. دارا بودن برد تخصصی داخلی / برد فوق تخصصی روماتولوژی ، نشانه ای بر مهارت و دانش جناب آقای دکتر شهرام بهاروند می باشد. عضویت در هیات علمی دانشگاه آجا جزء افتخارات جناب آقای دکتر شهرام بهاروند می باشد که نشان دهنده عمق مهارت و توانایی ایشان در زمینه کاری شان می باشد .


راه‌های تماس و آدرس مطب

آدرس: تهران کوی نصر(گیشا) - نبش خیابان 20 - ساختمان 169 - طبقه 2


امتیاز دکتر شهرام بهاروند

0

5 / 3.4 از 9 نفر

نظم و ترتیب در نوبت دهی

خوب

نحوه برخورد و رعایت احترام

خوب

اختصاص زمان مناسب برای معاینه

خوب

تشخیص درست بیماری

خوب

دقت در تجویز دارو

خوب
شما به دکتر شهرام بهاروند مراجعه کرده اید؟

نظرتان را درباره ایشان با دیگران به اشتراک بگذارید

امتیازدهی و نوشتن نظر

نظرات و امتیازات درباره دکتر شهرام بهاروند
  • در تاریخ 1402/9/7

  ( 4.2 / 5 )

  دکتر شهرام بهاروند عالی هستند از هر نظر که فکرش را بکنید

  • در تاریخ 1402/8/29

  ( 1.6 / 5 )

  بسیار ضعیف در تشخیص،فقط یه تعداد قرص و دارو با دوز بالا تجویز میشه غافل از اینکه چه بلایی سرت میاد حتی دکتر هم اطلاعی نداره، بداخلاق و مغرور و اصلا به روز نیستن خوشبختانه با تغییر پزشک تونستم از آسیبی که ایشون بدون تجربه و مشکلات کبدی و کلیوی بهم وارد کردن ،کمتر بشه ، متاسفم برای ایشون و طبابتشون تمام تعریفا توهمه هیچکی نمیدونه دوز بالای دارو و جمع شدن یه تعداد زیاد دارو باهم چه بیماری های دیگه ای رو براشون به وجود میاره، اصلا توصیه نمیشه اصلا.

  • در تاریخ 1402/6/7

  ( 4.8 / 5 )

  پزشک خوش اخلاق و جز بهترین پزشکان هستند

  • در تاریخ 1402/6/7

  ( 5 / 5 )

  از پزشکان حاذق و خوش اخلاق هستند و طبابت هم عالی و درست

  • در تاریخ 1402/6/7

  ( 5 / 5 )

  بهترین پزشک هستند

  • در تاریخ 1402/4/6

  ( 1 / 5 )

  در ادامه باید بگم که واقعا متعجب شدم از امتیازات و حتی بع این شک کردم ک ممکنه نطرات منفی رو پاک کنن و شاید نظر من هم به زودی پاک شه و اینکه اضافه میکنم من هیچ خصومت شخصی با ایشون ندارم فقط میخوام اشخاصی که امیدشون رو به تشخیص دکترای امثال ایشون میبندن اگاه بشم و متکی به یک دکتر نباشن

  • در تاریخ 1402/4/6

  ( 2 / 5 )

  اصلا تشخیص درست ندادن شش ماه تحت نظر بودم برای مشکل پام گفتن روماتیسم دارید فقط با داروی کورتون وزنم بالا رفت .رفتم پیش یک دکترروماتولوژی دیگرهمون ازمایشات رانشون دادم گفتن اصلا شماروماتیسم ندارید فقط ی التهاب دارید و جالبه که دکتر که باید همه چیزو ب بیمار بگه وقتی گفتم کورتون باعث چاقی من شده گفتن اصن تو داروهات کورتون نیست نمیدونم که اقای به اصطلاح دکتر در جریان نیستن ک یا یه سواد نسبی و سرچ در اینترنت دروغشون فاش میشه.و خیلی راحت با گفتن اینکه اگر داروهاتو قطع کنی میمیری وجدان پزشکیشونو نشون دادن واقعا متاسفم برای به اصطلاح دکترایی امثال ایشون که نه بویی تز پزشکی بردن نه انسانیت

  • در تاریخ 1402/2/25

  ( 4.4 / 5 )

  با سلام .من حدود ۴ ساله که توسط ایشون تحت درمانم .ایشون کاملا پزشک حاذق و با اخلاقی هستن .خیلی مرتب و محترمند از روند طبابتشون کاملا راضییم .روماتیسم من از شدتی که داشت بحالت کنترل شده در اومده از ایشون تشکر میکنم و همچنین ممنونم از منشی محترمشون که بسیار دقیق و فعالند .

  • در تاریخ 1402/9/11

  ( 3 / 5 )

شما چه امتیازی می دهید؟
>

ثبت نظر به معنی موافقت شما با قوانین این سایت می باشد. نظرات توهین آمیز یا مخالف با اصول اخلاقی و قوانین جاری کشور حذف خواهند شد.