تهران

خصوصی

همه رشته ها

آدرس: تهران تهران، اقدسیه، ابتدای بلوار ارتش، ورودی اراج، خیابان 22 بهمن، 22981710-14

امتیاز بیمارستان نیکان

0

5 / 1.7 از 2 نظر

اخلاق و رفتار پرستارن و کارکنان

خوب

نحوه برخورد و رفتار پزشکان

متوسط

کیفیت مراقبت ها و توجه و رسیدگی به بیماران

متوسط

سرعت و دقت انجام آزمایشات

متوسط

نتیجه بخش بودن درمان

متوسط

وضعیت تجهیزات و لوازم بیمارستان

متوسط

نظم و ترتیب و راحتی در پذیرش بیماران

خیلی بد

راحتی رفت و آمد و دسترسی

خوب

آرامش و نظم داخلی

متوسط
شما به بیمارستان نیکان مراجعه کرده‌اید؟

نظرتان را درباره آن با دیگران به اشتراک بگذارید.

امتیازدهی و نوشتن نظر

نظرات و امتیازات درباره بیمارستان نیکان
  • 03:08:00 1402/8/16

  ( 1.2 / 5 )

  بی توجهی پرستارها و پزشکان کاملا مشهود است. برای حمله قلبی همسرم اونجا بستری شد. پزشک یک بار ویزیت کرد و گفتن باید عمل بشه. روز دوم پزشک متخصص اصلا نیومد بیمار رو ویزیت کنه. پرستارها می گفتن نه جواب تلفن رو میده نه برنامه عمل رو اعلام می کنه. در نهایت وقتی دیدم الکی همسرم بستری است ترخیص کردم و تلفنی با پزشک صحبت کردم و وقت عمل را سه روز بعد مشخص کردن. اما روز عمل هم دوباره بدون هیچ اطلاع رسانی عمل رو لغو کردن و دکتر نیومد. این از وضع متخصص هاش بود ازون طرف توی سی سی یو، آنژیوکت همسرم ورم کرده بود. پرستارها که هیچ توجهی نکرده بودن. سوپروایزر به پرستارها گفت فورا عوض کنید و کمپرس کنید. تا 3 ساعت بعد اصلا پرستارها اقدامی نکردن. از هر کس هم جدیدا ها تجربه اون بیمارستان رو داره سوال کردم همه تجربیات ناخوشایند مشابهی دارن اسم بی خود در کرده. پول زیاد و بی توجیه می گیره. جون مریض تون رو ندید دست این بی وجدان ها

  گزارش
  • 12:04:00 1400/4/15

  ( 3.4 / 5 )

  مادرم در این بیمارستان عمل قلب باز انجام داد. پزشکان عالی بودند و پرستاران هم قابل قبول ولی امکانات آی سی یو قابل قبول نبود مثلا یک دستگاه دیایز نداشت و مادر من را در اوح بدحالی از این بلوک بیمارستان به بلوک دبگر بیمارستان میبردند تا دیالیز کند. مشکل دیگر هم این است که آی سی یو قلب را کنار بخش تصویر برداری قرار داده اند و بیماران کرونایی از کنار درب آی سی یو تردد میکنند. متاسفانه من که در آن راهرو چشم انتظار مادرم مینشستم مبتلا به کرونا شدم. بیمارستاندهم فوق العاده شلوغ بود و سیستم پذیرش اش فشل بود.

  گزارش
نظر شما درباره بیمارستان نیکان چیست؟
>

ثبت نظر به معنی موافقت شما با قوانین این سایت می باشد. نظرات توهین آمیز یا مخالف با اصولا اخلاقی و قوانین جاری کشور حذف خواهند شد.