تهران

خصوصی

همه رشته ها

آدرس: تهران تهران خیابان بخارست ( احمد قصیر ) 88733571

امتیاز بیمارستان آسیا

0

5 / 2.1 از 5 نظر

اخلاق و رفتار پرستارن و کارکنان

متوسط

نحوه برخورد و رفتار پزشکان

متوسط

کیفیت مراقبت ها و توجه و رسیدگی به بیماران

متوسط

سرعت و دقت انجام آزمایشات

متوسط

نتیجه بخش بودن درمان

متوسط

وضعیت تجهیزات و لوازم بیمارستان

متوسط

نظم و ترتیب و راحتی در پذیرش بیماران

متوسط

راحتی رفت و آمد و دسترسی

خوب

آرامش و نظم داخلی

متوسط
شما به بیمارستان آسیا مراجعه کرده‌اید؟

نظرتان را درباره آن با دیگران به اشتراک بگذارید.

امتیازدهی و نوشتن نظر

نظرات و امتیازات درباره بیمارستان آسیا
  • 03:11:00 1402/11/17
   زمان مراجعه: یک هفته پیش

  ( 4.9 / 5 )

  من همین هفته گذشته پسرم و به خاطر پنومونی اونجا بستری کردم البته هیچ اطلاعی نداشتیم از بیمارستان و فقط به دلیل نبود جا مجبور شدیم توی بیمارستان آسیا بستری کنیم که بعدش دیدم عالییییییه،چه از برخورد با بچه و رگ گیریه اولیه توی اورژانس،چه از برخورد در بخش با مریض و همراه مریض،چه از نظر نظافت و تجهیزات و برخورد خدمه،چه از نظر نظر برخورد پزشک و روند درمان ،چه از نظر برخورد نگهبانی و همکاری کردن با ماهمه چی عالی بود،عالی،واقعا از همینج خسته نباشید میگم به همه ی پرسنلشون خدا قوت،هزینه هم نسبت به بقیه جاها ارزونتر بود با اینکه اتاق خصوصی بود و اصلا سخت نمیگرفتند که حتما باید پک بیمارستان و بخری یا حتماهمراه باید غذا سفارش بده کاملا اختیاری بود،غذا ها هم با کیفیت و متنوع بود،میان وعده و چایی هم مرتب بود،خدا راشکر تجربه خوبی شد برای ما‌و‌پسرم

  گزارش
  • 12:11:00 1402/11/10
   زمان مراجعه: ۱-۲ ماه پیش

  ( 5 / 5 )

  پزشک معالجم آقای دکتر دستگیر متخصص بیماریهای عفونی بسیار حاذق و آگاه بودند

  گزارش
  • 12:09:00 1402/9/21

  ( 1.2 / 5 )

  تیم مافیا هست . نطم ندارند انصاف ندارند و فقط به فکر پول فتنه هستند هر دکتری که اونجاست یک تیم مافیایی دارد که داروهای نایلب می دهد و یک شماره می دهد و می گوید با دستیاری هماهنگ کن و تجهیزات بیمارستانی را ما باید پول پرداخت می کردیم و از دستیار تیم دکتر می گرفتیم و بیمارستان حتی یک قرص هن تهیه تمی کند همه را باید همراهان مریض تهیه کنند با آمبولانس‌ها دستشون تو یک کاسه هست . ما می گفتیم فلان بیمارستان می گفتن جا نداره باید برین آسیا. هزینه بیمارستان برای ما ۷۰ تومان شد و هزینه خود دکتر ۱۱۰ میلیون شد.. فقط نذر و نیاز کردیم که نصیبمون رو از دست این دکترنجات بدیم

  گزارش
  • 12:03:00 1402/3/16

  ( 1 / 5 )

  بیمارستان کثیف و دکتراش پولکی .مخصوصادکتررحمت الله رفیع که خانمم را جراحی کردو مارو بخاطرزیرمیزی گروگان گرفته بود و بعداز گرفتن پول آزادمون کرد.

  گزارش
  • 12:11:00 1401/11/14

  ( 1.1 / 5 )

  سال۱۴۰۰برای عمل کوچکی مراجعه کردیم روی ملحفه تخت پر از مو بود ،میز جلوی تخت بسیار کثیف، سرویس بهداشتی خراب و کثیف بود وقتی پرستار کنترل کیفیت آمد تمام موارد را به ایشان نشان دادم خدمه برای انجام کوچکترین کار توقع پرداخت پول داشتند . موقع ترخیص کمک بهیار برای کمک به بیمار نبود و ولایت نبود مجبور شدم بیمار را پیاده تا دم درب خروجی ببرم که حال بیمارم بد شد .پرستار قبل از ترخیص برای آموزش به بیمار نیامد. بطور کلی بخش بسیار کثیفی بود سروصدا در بخش زیاد بود و پرستاران و پرسنل بخاطر کمی حقوق بلند بلند غر می‌زدند.. وقتی تخت کناری مرخص شد لباس و ملحفه وردی زمین افتاده بود سطل آشغال مد بود ولی کسی برای نظافت نیامد بلاخره تذکر دادم .

  گزارش
نظر شما درباره بیمارستان آسیا چیست؟
>

ثبت نظر به معنی موافقت شما با قوانین این سایت می باشد. نظرات توهین آمیز یا مخالف با اصولا اخلاقی و قوانین جاری کشور حذف خواهند شد.